Фотоліхтарі в наявності!  Відправка замовлень пн-пт о 17:00 год

 

 

УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ОСВІТЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ  

THE LIGHTER™ 


СВІТЛО, ЩО ПРОБУДЖУЄ ТВОЮ ТВОРЧІСТЬ!

THE LIGHTER ™ - українська компанія, яка займається професійним освітленням для фото та відео - індустрії. Наша компанія розпочинає свою історію з 2020 року, коли засновник  фотограф Зорена Василь, виявив потребу в доступному та ефективному світлі для фотографів та відеографів. Тоді на ринку існували обмежені можливості для отримання якісного освітлення через високу ціну існуючих продуктів.

 

Тому ми розпочали свій шлях створення фотоліхтарів, під брендом Z-Lighter, який знайомий був багатьом до 2022 року. Проте, через російську війну проти України, ми змінили та зареєстрували нову торгову марку - THE LIGHTER ™

 

У нас повний цикл виробництва, починаючи від проектування та закінчуючи написанням прошивок для наших фотоліхтарів.

Наша основна ціль - це доступне мобільне світло - фотоліхтарі,  які може придбати як початківець так і професіонал у своїй сфері за доступною ціною.


Фотоліхтар THE LIGHTER  є незамінним засобом для фотографів, відеографів, блогерів та інших креативних професій, які прагнуть досягти якісного освітлення для своїх фотографій та відео. Вони можуть використовуватись як в студійних умовах, так і на вулиці або в місцях з обмеженим освітленням.

Основні переваги фотоліхтарів полягають у тому, що вони дозволяють контролювати освітлення, полегшують роботу зйомки в умовах недостатнього світла та створюють можливості для творчого експеримента зі світлом, що дозволяє досягти кращих результатів в фотографії та відеозйомці. Їх можна використовувати  як заповнююче, рисуюче, контрове та як фонове світло. 

Нашу продукцію вже активно використовують фотографи та відеографи з України та усього світу, а саме з:

Австралії, Австрії, Босні і Герцоговини, Бразилії, Болгарії, Канади, Кіпру, Чехії, Естонії, Франції, Німеччини, Греції, Ісландії, Ізраєлі, Італії, Латвії, Молдови, Нідерландів, Нової Зелендії, Польщі, Ромунії, Словаччини, Іспанії, Швейцарії, ОАЕ, Великобританії, США, Угорщини.

ЗАВІТАЙТЕ НА НАШУ ІНСТАГРАМ СТОРІНКУ
@photolihtar_ua

ПРИКЛАД ФОТО З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІХТАРІВ THE LIGHTER:

Введите текст…

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ