УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ОСВІТЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ  

THE LIGHTER™ 


СВІТЛО, ЩО ПРОБУДЖУЄ ТВОЮ ТВОРЧІСТЬ!

THE LIGHTER ™ - українська компанія, яка з 2020 року займається професійним освітленням для фото та відео - індустрії. Наша основна ціль - це доступне мобільне світло - фотоліхтарі,  які може придбати як початківець так і професіонал у своїй сфері за доступною ціною.

Фотоліхтар THE LIGHTER  є незамінним засобом для фотографів, відеографів, блогерів та інших креативних професій, які прагнуть досягти оптимального освітлення для своїх фотографій та відео. Вони можуть використовуватись як в студійних умовах, так і на вулиці або в місцях з обмеженим освітленням.
Основні переваги фотоліхтарів полягають у тому, що вони дозволяють контролювати освітлення, полегшують роботу зйомки в умовах недостатнього світла та створюють можливості для творчого експеримента зі світлом, що дозволяє досягти кращих результатів в фотографії та відеозйомці. Їх можна використовувати  як заповнююче, рисуюче, контрове та як фонове світло. 

Нашу продукцію вже активно використовують фотографи та відеографи з України та усього світу, а саме з:

Австралії, Австрії, Босні і Герцоговини, Бразилії, Болгарії, Канади, Кіпру, Чехії, Естонії, Франції, Німеччини, Греції, Ісландії, Ізраєлі, Італії, Латвії, Молдови, Нідерландів, Нової Зелендії, Польщі, Ромунії, Словаччини, Іспанії, Швейцарії, ОАЕ, Великобританії, США, Угорщини.

ЗАВІТАЙТЕ НА НАШУ ІНСТАГРАМ СТОРІНКУ
@photolihtar_ua

ПРИКЛАД ФОТО З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІХТАРІВ THE LIGHTER:

Введите текст…

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ